User Settings

  • Background
  • Fade speed
  • Music
  • Text size
Choose a backgound theme.
Choose the speed the daily prayer fades between stages.
Choose music to play during the daily prayer.
Choose the size of the text for your daily prayer.

Podpora pro Posvátný prostor

Unpublished

Prosíme vás o podporu, abychom měli co největší okruh čtenářů. Můžete nám pomoci různými způsoby:

Peněžní dar

S růstem stránek rostou i náklady na jejich provoz, rozvoj a s tím související služby. Posvátný prostor má tři zaměstnance na plný úvazek a řadu poradců na částečný úvazek, jakož i tým překladatelů po celém světě.  Až do této chvíle financovali Posvátný prostor irští jezuité, ale do budoucna již s tím nelze počítat. Proto se musíme obrátit na návštěvníky těchto stránek, aby nás podpořili, mohou-li.

Dá se to realizovat několika způsoby: pravidelnými platbami nebo přísliby, či jednorázově. Platby můžete provést pomocí PayPal, bezpečně pomocí kreditní karty, nebo šekem či bankovním převodem.

Řekněte o nás svým známým

Osobní sdělení je stále nejúčinnější reklamou a doporučení od přítele či přítelkyně lidé berou vážně. Moderní technika k tomu nabízí různé pomůcky.

Sledujte nás na stránkách Facebook/Twitter

Propojte naše stránky s jinými, k nimž jste připojeni - místní noviny, blogy, farní zpravodaje atd. Prosím kontaktujte nás pomocí kontaktních údajů.

Zpětná vazba

Těšíme se na vaše připomínky, návrhy na zlepšení a postřehy, co pro vás zkušenost s Posvátným prostorem znamená.  Stálá zpětná vazby nám pomáhá zlepšovat Posvátný prostor. Prosím napište nám pomocí  kontaktních údajů.

Rovněž vás zveme k odběru našeho Zpravodaje (prozatím jen v angličtině), kde najdete aktuální informace o rozvoji stránek, novinky a akce.

Dále v Posvátném prostoru

Reflecting

Ve styku